راهنما

چگونه خودروی مورد نظرتان را بیابید؟

 

جستجوی ساده

 

با استفاده از این نوع جستجو شما میتوانید در کمترین زمان به خواسته خود برسید. به این صورت که استان ، شهرستان، منطقه محل سکونت و نام خودروی مورد نظر خود را انتخاب کرده و کلید  " جستجو " را کلیک کنید.

 

جستجوی پیشرفته

 

جستجوی پیشرفته به شما کمک می کند تا بتوانید بصورت آنلاین لیست کل خودروهای موجود در سایت Khodroiran.com  را بر اساس معیارهای مد نظرتان مشاهده کنید. فقط استان، شهرستان و منطقه مورد نظرتان برای مشاهده لیست لازم است، اما پر کردن گزینه های دیگر برای جستجوی دقیق تر لیست به شما کمک   می کند. در بعضی از بخشها، گزینه پیش فرض برای جستجو انتخاب شده است.

 

 نتایج جستجو

 

پس از جستجو،  لیست نتایجی که به شما داده می شود دارای اطلاعات زیر است:

 

نوع خودرو

انواع خودروهای موجود را نمایش میدهد ( صفر، کارکرده، تصادفی و ...).

                                                              

فرم بدنه

در این قسمت کلیه فرمهای طراحی بدنه خودرو نمایش داده میشود.

 

نام خودرو

نام خودرویی را که انتخاب کرده اید را نمایش میدهد.

 

سال

سال ساخت خودرو را نمایش میدهد.

 

کیلومتر

این گزینه میزان کارکرد خودرو از زمان تولید تا حال را نشان میدهد.

 

قیمت

بر اساس قیمتی که وارد کرده اید نمایش میدهد.

 

سیلندر

تعداد سیلندر خودرو را نمایش میدهد.

 

 نوع حرکت

نوع دیفرانسیل خودرو را نمایش میدهد.

 

گیربکس

نوع گیربکس خودرو ( دنده ای یا اتوماتیک ) را نمایش میدهد.

 

تعداد درب

تعداد درب خودرو را نمایش میدهد.

 

 رنگ بدنه

رنگ خارج خودرو، لازم به ذکر است سازنده گان برای رنگهای یکسان نامهای مختلفی انتخاب کرده اند، ما لیستی از نامهای استاندارد که حدود 19 رنگ است جمع آوری کرده ایم.

 

نکته :

با وارد کردن شهرستان ، منطقه محل سکونت خود،  فقط خودروهای موجود در آن محدوده لیست می شود.

 

وقتی خودرویی را که در نتایج جستجوی سایت Khodroiran.com آمده انتخاب می کنید، صفحه جزئیات،  نمایش داده میشود. این صفحه اطلاعات بیشتری درباره خودرو به شما میدهد ( عکسهای بیشتر، البته زمانی که موجود باشند ) و مشخصات فروشنده بعلاوه اطلاعات بیشتر درباره خودروی انتخابی شما.

 

تماس با فروشنده

هر یک از خودروهای لیست شده توسط Khodroiran.com دارای مشخصات فروشنده مثل شماره تلفن است تا شما بتوانید از طریق آن با فروشنده تماس داشته باشید و یا از طریق آدرس ایمیل با فروشنده در ارتباط باشید.

 

قدم بعدی

برای بازگشت به نتایج جستجو کافیست روی لینک " بازگشت به نتایج " کلیک کنید. اگر می خواهید دوباره جستجوی جدیدی را شروع کنید، در صفحه نتایج جستجو روی لینک " جستجوی دوباره " کلیک کنید.

 

تجهیزات نصب شده

زمانی که فروشنده به سایت Khodroiran.com آگهی می دهد، باید اطلاعاتی در مورد تجهیزاتی که روی خودرو نصب شده را ارائه دهد. این اطلاعات در قسمت توضیحات نمایش داده میشود مثل: کیسه هوا، دزدگیر و ...

 

یافتن نزدیکترین فروشنده

با درج منطقه محل سکونت خود،  شما میتوانید فروشندگان موجود در این منطقه و مناطق مجاور را پیدا کنید.

 

دسته بندی نتایج

شما می توانید لیست خودروهای موجود را به ترتیب تعداد در صفحه ، ارزانترین و گرانترین، جدیدترین و قدیمی ترین ، میزان کارکرد و مدل خودرو دسته بندی کنید. فقط کافیست روی  هر یک از گزینه ها کلیک کنید. تغییر علامت نشانه از بالا به پایین و بر عکس نمایانگر تغییر دسته بندی شما می باشد.

 

مقایسه خودرو

شما می توانید حد اکثر 3 خودروی مورد نظرتان را با کلیک کردن در مربع سمت راست آگهی در لیست انتخاب کرده و با هم مقایسه کنید.

 

 

 پرینت اعلامیه رایگان فروش

 

قبل از پرینت اعلامیه، مراحل زیر را برای پرینت کامل و درست انجام دهید:

 

·        در  browserخود، به گزینه "File  " رفته، و گزینه "Page Setup  " را تنظیم کنید.

·        گزینه های header "، "footer" "  و شماره های مربوط به صفحه را پاک کنید.

           ( مگر اینکه شما بخواهید این قسمتها در پرینت دیده شود. )

·        گزینه "landscape " را برای پرینت انتخاب کنید.

·        اطلاعات خودرو اعم از  نام خودرو، مدل و سال را وارد کنید.

·        شماره تماس خود را وارد کنید.

·        روی کلید ثبت کلیک کنید.

 

 

 پرسش و پاسخ

 

 

 

- آیا Khodroiran.com یک سرویس رایگان است؟

 

 بله! Khodroiran.com اطلاعات کلیه خدمات خودرو و فروشندگان خودرو را به صورت رایگان در اختیار شما قرار میدهد که نیازی به عضو یت در سایت ندارد. این سایت،  سایتی رایگان برای خریداران است، اما فروشندگان باید مبالغ تعیین شده را برای درج آگهی خود  بپردازند.

 

- Khodroiran.com چه قسمتهایی از کشور را مورد پوشش خود قرار می دهد؟

 

خودرو ایران  پذیرای کلیه فروشندگان و مراکز خدمات خودرو در کل ایران می باشد.

 

- Khodroiran.com  با سایتهای دیگر خدمات خودرو که در اینترنت فعالیت می کنند چه فرقی دارد؟

 

برای خریداران، Khodroiran.com بزرگترین لیست خودروهای نو و کارکرده و ... در ایران را عرضه می کند که این به شما کمک میکند تا به راحتی به اطلاعات خودروها دسترسی داشته باشید و بتوانید ماشین جدید خود را به راحتی و اطمینان خاطر انتخاب کنید. خریداران میتوانند خودروی مد نظرشان را در منطقه محل سکونت خود پیدا کنند ( مناطق شهرداری ).

 

برای فروشندگان، Khodroiran.com فرصتی را ارائه می دهد تا کلیه افراد آنلاین در اینترنت مانند یک خریداری که به دیدن خودرو می روند ظاهر شوند و خودروی خود را هرچه سریعتر به فروش رسانند. این بدان معناست که خودروی شما خیلی سریعتر و با هزینه کمتری نسبت به تبلیغات متداول قدیمی به فروش می رسد.

در ضمن لازم به ذکر است که از طریق این سایت هفته نامه ای هم چاپ می شود که در آن کلیه خودروهای لیست شده چاپ میشوند و در اختیار عموم مردم قرار می گیرد.

 

 

سوالاتی درباره خودروهای فروشی

 

 

- هر چند وقت،  آگهی های جدید به روز می شود؟

 

ما لیست اطلاعات خود را هر 20 دقیقه به روز می کنیم.

 

-    هر آگهی چه مدت در سایت باقی می ماند؟

 

آگهی های استاندارد به مدت 14 روز. پیشرفته ترین و کامل ترین نوع آگهی تا زمان فروش در سایت باقی می ماند، اما شما فقط هر 60 روز می توانید آگهی خود را تجدید کنید. ما 5 روز قبل از اینکه تاریخ اعتبار شما به پایان رسد برای اطلاع و تمدید،  به شما ایمیل میدهیم یا تماس می گیریم. اگر شما تمایل به تجدید آگهی خود نداشته باشید، آگهی شما به طور خودکار بعد از 60 روز از سایت حذف می شود. برای تجدید آگهی ، روی لینک داخل ایمیلی که از طرف ما برایتان فرستاده شده کلیک کنید و وارد کد کاربری خود شوید. اطلاعات خودروی خود را بازخوانی کنید. به صفحه پیش نمایش روید، و فقط روی " ادامه " کلیک کنید.

 

من بدنبال یک خودرو هستم. چطور می توانم آن را در سایت شما جستجو کنم؟

 

شما می توانید از هر راهی آن را جستجو کنید. کافیست معیارهای خود را در قسمت جستجوی سریع و یا پیشرفته ما وارد کنید. جستجو برای خودروهای: صفر یا کارکرده ( که میخواهید در محدوده منطقه محل سکونت شما باشد )، قیمت، فرم بدنه، مدل، سال و کیلومتر.

 

- آیا من باید خودرویی را که به فروشنده آن ایمیل زده ام را بخرم؟

 

مسلما نه! ایمیل کوتاه ترین و سریعترین راه برای صحبت و ارتباط با فروشنده خودرو است. شما می توانید سوالات خود را از فروشنده بپرسید و این به معنی هیچ تعهدی نیست.

 

- آیا Khodroiran.com نقشی در بازار خودرو بازی می کند؟

 

خیر. ما بین خریدار و فروشنده یک پل ارتباطی زده ایم و هیچگونه دخالتی در عوامل مربوط به بازار خودرو را نداریم ( خرید و فروش بدون واسطه ). کل مذاکرات و بازدید ها بین خریدار و فروشنده انجام میشود و ما هیچ نقشی در آن بازی نمی کنیم.

 

- چه کسی در Khodroiran.com عمل قیمت گذاری را انجام می دهد؟

 

هر فروشنده، خود، قیمت خودروی خود را مشخص می کند. که این قیمت قابل مذاکره بین طرفین است.

 

-    من چطور می توانم خودرویی با قیمت مناسب پیدا کنم؟

 

قسمت " خودروی مورد نظر را بیابید" ما به شما کمک می کند تا بتوانید خودروها را مقایسه کنید و خودروی بهتر را خریداری کنید.

 

-    اگر از طرف فروشنده جوابی دریافت نشد چه باید کرد؟

 

ما خریدار و فروشنده را در کنار هم قرار داده ایم، اما نمی توانیم هیچ تضمینی در مورد طرفین بدهیم. در صورت جواب ندادن به ایمیل، شماره تلفن فروشنده نیز در اختیار شما قرار داده شده است و باید بگوییم که ما در هیچ کدام از روابط بین خریدار و فروشنده مداخله نمی کنیم.

 

-    چطور می توانم نزدیکترین فروشنده را پیدا کنم؟

 

ما صدها نام و اطلاعات مربوط به فروشنده ها را لیست کرده ایم و شما میتوانید از طریق جستجوی پیشرفته نزدیکترین فروشنده به محل خود را پیدا کنید.

 

 

خودروی خود را بفروشید

 

-    من چطور میتوانم خودروی خود را برای فروش داخل لیست سایت وارد کنم؟

 

بعد از وارد شدن و مشاهده صفحه " خودروی خود را بفروشید " ، یکی از تعرفه های آگهی ما را انتخاب کنید، اطلاعات مربوط به خودرو را وارد کنید و عکس را درج کنید که همه این موارد در چند مرحله بسیار کوتاه صورت می گیرد. در نهایت پیش نمایش آگهی خود را خواهید دید.  و با ساختن یک کد کاربری مخصوص به خود بعد از فرستادن نمابر رسید فیش بانکی به ما آگهی شما در سایت درج می شود.

 

-    من یک آگهی را انتخاب کرده ام و ساخته ام. چرا عکسی را کهUpload  کرده ام نمایش داده نمی شود؟

 

ممکن است زمانی که شما یک آگهی را انتخاب و اطلاعات مربوط به آن را پر کردید، عکس آن تا اولین ساعت اداری روز بعد نمایش داده نشود. ضمنا اگر عکس شما بر خلاف شئونات اسلامی و اخلاقی باشد با آگهی دهنده برخورد قانونی می شود و آگهی نیز باطل می شود.

 

-    چطور می توانم آگهی خود را ویرایش و پاک کنم؟

 

زمانی که ما برای شما یک آگهی در سایت درج می کنیم، شما ایمیلی دریافت می کنید که حاوی آدرس لینک ویرایش و کد کاربری شما است. از طریق این لینک و کد خود میتوانید آگهی خود را ویرایش یا پاک کنید.

 

- من نمی توانم آگهی خود را به هیچ وجه ویرایش کنم، چرا ؟

 

ممکن است تاریخ اعتبار آگهی شما به پایان رسیده باشد. برای راهنمایی بیشتر، به ما به  آدرس اینترنتی  info@khodroiran.com ایمیل بزنید

 

  چگونه خدمات و سرویس خود را معرفی کنیم؟

 

-    من چطور میتوانم خدمات خود را  داخل لیست سایت وارد کنم؟

 

بعد از وارد شدن و مشاهده صفحه " خدمات خودرو " ، یکی از تعرفه های آگهی ما را انتخاب کنید، اطلاعات مربوط به سرویس خود  را وارد کنید و عکس را درج کنید که همه این موارد در چند مرحله بسیار کوتاه صورت می گیرد. در نهایت پیش نمایش آگهی خود را خواهید دید. و با ساختن یک کد کاربری مخصوص به خود بعد از فرستادن نمابر رسید فیش بانکی به ما آگهی شما در سایت درج می شود.

 

-    چطور می توانم آگهی خود را ویرایش و پاک کنم؟

 

زمانی که ما برای شما یک آگهی در سایت درج می کنیم، شما ایمیلی دریافت می کنید که حاوی آدرس لینک ویرایش و کد کاربری شما است. از طریق این لینک و کد خود میتوانید آگهی خود را ویرایش یا پاک کنید.

 

- من نمی توانم آگهی خود را به هیچ وجه ویرایش کنم، چرا ؟

 

ممکن است تاریخ اعتبار آگهی شما به پایان رسیده باشد. برای راهنمایی بیشتر، به آدرس info@khodroiran.com ایمیل بزنید

 

 انتقادات و پیشنهادات

 

- چطور می توانم با Khodroiran.com تماس داشته باشم؟

 

ما به نظرات شما احترام می گذاریم و از آنها با آغوش باز استقبال می کنیم. شما میتوانید از طریق لینک، پیشنهادات در بالای صفحه های اصلی سایت و کلیک روی آن ما را از انتقادات و پیشنهادات خود بهره مند سازید.

 

- من از سایت Khodroiran.com خوشم آمده و میخواستم با این سایت همکاری کنم. چطور می توانم  اعلام آمادگی کنم؟

 

حتما! برای راهنمایی به صفحه " همکاری با ما " مراجعه کنید.

 

- می خواهم در سایت Khodroiran.com تبلیغ کنم. چطور می توانم؟

   به بخش سفارش در سایت مراجعه کنید و نوع آگهی خود را انتخاب کنید و اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید.

 

- من یکی از صاحبان مراکز فروش خودرو و یا خدمات وایسته هستم و میخواستم با سایت Khodroiran.com همکاری کنم. چه کاری باید انجام دهم؟

 

به آدرس اینترنتی info@khodroiran.com ایمیل بزنید 

 

- در صورت داشتن سوال بیشتر درباره سایت Khodroiran.com چه کاری باید انجام دهم؟

 

از طریق صفحه " تماس با ما " سئولات خود را مطرح کنید.