موافقت نامه

به سایت khodroiran.com  خوش آمدید. لطفا محتویات این سایت را به دقت مطالعه کنید و سپس نظرات و انتقادات خود را برای ما ارسال کنید تا ما بتوانیم با استفاده از نظرات و انتقادات بهترین سرویس را به شما ارائه دهیم .

 

قائده عمومی :

 
 

 خریداران

 

Khodroiran.com بزرگترین لیست خودروهای نو، کارکرده و خدمات وابسته به خودرو را در ایران عرضه  می کند. ما به شما کمک میکنیم به اطلاعات خودروها دسترسی داشته باشید و بتوانید ماشین جدید خود را به راحتی و اطمینان خاطر انتخاب کنید. خریداران میتوانند خودروی  مد نظرشان را در منطقه محل سکونت خود پیدا کنند ( مناطق شهرداری ). ما خریدار و فروشنده را در کنار هم قرار داده ایم، اما نمی توانیم هیچ تضمینی در مورد طرفین بدهیم و باید بگوییم که ما در هیچ کدام از روابط بین خریدار و فروشنده مداخله نمی کنیم.

 

 

فروشندگان

 

Khodroiran.com فرصتی را ارائه می دهد تا کلیه افراد، آنلاین در اینترنت مانند یک خریداری که به دیدن خودرو می روند ظاهر شوند و خودروی خود را هرچه سریعتر به فروش رسانند. این بدان معناست که خودروی شما خیلی سریعتر و با هزینه کمتری نسبت به تبلیغات متداول قدیمی به فروش می رسد. Khodroiran.com هیچگونه دخالتی در عوامل مربوط به بازار خودرو را ندارد.  کل مذاکرات و بازدید ها بین خریدار و فروشنده انجام میشود و ما هیچ نقشی در آن بازی نمی کنیم. هر فروشنده، خود، قیمت خودروی خود را مشخص می کند. که این قیمت قابل مذاکره بین طرفین است. در صورت اتمام اعتبار آگهی شما، آگهی به طور خودکار حذف می شود، به همین دلیل برای تمدید از حداکثر 5 روز قبل از اتمام اقدام کنید.

 

اگر عکس یا متنی که از طرف شما در سایت  upload می شود بر خلاف شئونات اسلامی ،اخلاقی و منافی قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد با آگهی دهنده برخورد قانونی خواهد شد و آگهی باطل می شود.

 

 

 

آرزوی ما بهره برداری مفید و صرفه جویی در وقت برای تمامی افرادی است که از این سایت استفاده می کنند .